Siloksan pierścieniowy XiameterRSN 9118

XIAMETER® RSN-9118 RESIN
dawna nazwa produktu DowCorning® RSN-9118 Resin

Mieszanka lotnego dimetylosiloksanu i żywicy silikonowej o dużej masie cząsteczkowej stosowana do produkcji preparatów kosmetycznych do samochodu w celu wzmocnienia połysku i wydobycia koloru (tzw. głębia połysku lub mokry wygląd) oraz zapewnienia wodoodporności. Ponieważ ta mieszanka silikonowa t jest wodoodporna i nie zawiera rozpuszczalników jest produktem ekologicznym spełniającym normy we wszystkich krajach stosujących zaostrzone normy ekologiczne. Jego doskonałe właściwości zwilżające, brak zapachu i zdolność nie łączenia się z pokrywaną powłoką (nie odbarwia) powodują, że jest bardzo istotnym składnikiem kosmetyków samochodowych. Innym zastosowaniem produktu jest dodawanie go, jako elementu do wielokrotnego uwalniania. Ponieważ DowCorning RSN 9118 jest mieszanką w połowie żywicy silikonowej i lotnych pierścieniowych siloksanów po odparowaniu substancji pierścieniowych o wysokim ciężarze cząsteczkowym, pozostała żywica silikonowa stanowi bardzo wytrzymałą folię na pokrywanej powierzchni. Ponadto DC 9118 posiada minimalny wpływ na obniżenie siły tarcia, co jest zjawiskiem korzystnym przy produktach kosmetycznych samochodowych. DowCorning RSN-9118 Resin znalazł również zastosowanie do produkcji preparatów do pielęgnacji tworzyw sztucznych termoutwardzalnych. Produkt jest kompatybilny z rozpuszczalnikami organicznymi i łatwy do emulgowania.

Podstawowe dane produktu DowCorning RSN-9118 Resin

Norma Treść Jednostka wynik
CTM0176B Kolor Przeźroczysty z kolorowymi zabarwieniami
Skład: mieszanka 50% żywicy silikonowej i lotnych pierścieniowych siloksanów
  Zawartość silikonu % 100
CTM004 Lepkość w temperaturze 25 ° C (77 ° F) cSt 200-700
  Współczynnik załamania światła w temperaturze 25 ° C   1,405
CTM0001 Ciężar właściwy w temperaturze 25 ° C   1,05
CTM1100L Temperatura zapłonu, tygiel zamknięty   73
° C

CTM: Firmowa metoda testów, kopie CTM dostępne są na życzenie

Opakowania: 500ml.200kg

Trwałość i magazynowanie: przy przechowywaniu w temperaturze poniżej 32 °C w oryginalnych, zamkniętych pojemnikach, żywotność produktu do użytku wynosi 720 dni od daty produkcji. Należy podjąć środki ostrożności, aby zapobiec dostaniu do produktu wilgoci. Pojemniki powinny być przechowywane szczelnie zamknięte, tak, aby zminimalizować przestrzeń pomiędzy zamknięciem a produktem. Częściowo wypełnione pojemniki powinny być usunięte z suchego powietrza gazem, takim jak azot.

Ograniczenia: ten produkt nie jest sprawdzony ani oferowany, jako odpowiedni dla zastosowań medycznych lub farmaceutycznych.

Tagi: silikon zwilżający, siloksan pierścieniowy, silikon do kosmetyków samochodowych.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!