Dow Corning - silikony i szczeliwa
Dow Corning® 3145 bezbarwny Mocny neutralny klej silikonowy utwardzany w temperaturze pokojowej do elementów elektronicznych i montażu.
Dow Corning® 3145 szary Mocny klej silikonowy uszczelnienie typu neutralnego, do elementów elektronicznych i montażu.
Dow Corning® 3525 Uszczelniacz do klejenia i uszczelniania materiałów o różnych współczynnikach rozszerzalności cieplnej.
Dow Corning® 3559 Neutralny klej silikonowy, tworzy spoinę wysokiej wytrzymałości, do podstaw z metalu, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych.
Dow Corning® 3-0115 Jednoskładnikowy, samozasysająca, niekorodujący neutralny kauczuk silikonowy utwardza się w temperaturze pokojowej.
Dow Corning® 3-6006 Jednoskładnikowy klej silikonowy szybko utwardzany przeznaczony do klejenia różnych metali, szkła i ceramiki.
Dow Corning® 3-6045 (Xiameter adh-6045) Jednoskładnikowy klej silikonowy kuchenek i płyt ceramicznych.
Dow Corning® 3-6322 Dwuskładnikowy klej silikonowy szybko utwardzany do materiałów o różnych współczynnikach rozszerzalności cieplnej.
Dow Corning® 3-6891 Jednoskładnikowy kauczuk silikonowy po podgrzaniu twardnieje i zamienia się w pełnowartościową gumę.
Dow Corning® 730 Klej uszczelniacz odporny na paliwa, oleje i rozpuszczalniki.
Dow Corning® 730 FS Fluoro-silikonowy klej uszczelniacz. Odporny na paliwa, oleje i rozpuszczalniki.
Dow Corning® 732 czarny Umożliwia formowanie uszczelek w miejscu aplikacji. Spełnia specyfikacje FDA, NSF i MIL.
Dow Corning® 732 clear silikon spożywczy uniwersalny, posiadający dopuszczenie do kontaktu z żywnością, na bazie acetoksów (octowy).
Dow Corning® 732 biały Silikon spożywczy ogólnego przeznaczenia o temperaturze pracy od   -60 °C do 205 °C.
Dow Corning® 734 clear silikon spożywczy, samopoziomujący (płynący).
Dow Corning® 734 biały Płynny klej uszczelka do sprężarek, skrzyń biegów, pomp, izolacji styków elektrycznych, detonatorów, przyczep, kabin
Dow Corning® 736 Żaroodporny silikon do pieców przemysłowych i kotłów, grzejników, palników, urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Dow Corning® 736 Żaroodporny silikon do pieców przemysłowych i kotłów, grzejników, palników, urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Dow Corning® 738 neutralny biały klej/silikon do elektroniki i przemysłu ( -65 do+260 °C)
Dow Corning® 739 czarny Jednoskładnikowy klej silikonowy do klejenia tworzyw sztucznych. Tworzy silną i elastyczną gumę silikonową.
Dow Corning® 739 biały Jednoskładnikowy klej do plastiku i tworzyw sztucznych, wysokiej wydajności. Odporny na warunki atmosferyczne.
Dow Corning® 748 Dielektryczny niekorodujący neutralny uszczelniacz silikonowy, do klejenia i uszczelniania elektrotechniki i elektroniki.
Dow Corning® 752 czarny Uniwersalny przemysłowy klej silikonowy - uszczelniacz utwardzany w temperaturze pokojowej o twardości 24 Shore.
Dow Corning® 752 biały Uniwersalny klej silikonowy. Utwardza się do twardej, elastycznej gumy. Temperatura pracy od -50 °C do 180 °C.
Dow Corning® 786 jasne Silikon do prysznicy, wanien, zlewów i armatury hydraulicznej i łazienkowej oraz płytek ceramicznych.
Dow Corning® 7091 czarny Klej - uszczelniacz, neutralny, tworzy silne, ale elastyczne połączenia między materiałami.
Dow Corning® 7091 szary Klej – uszczelniacz do materiałów emaliowanych, nierdzewnych, aluminium, ceramiki i szkła, tworzyw sztucznych.
Dow Corning® 7091 biały Klej do aplikacji, które wymagają mocnych, ale elastycznych połączeń, do szkła i metalu, i plastików.
Dow Corning® 7093 czarny Klej silikonowy uniwersalny o niskim module sprężystości przeznaczona do uszczelniania i klejenia przemysłowego.
Dow Corning® 7093 szary Klej silikonowy uniwersalny przeznaczony tam gdzie wymagane utwardzania, nie powodują korozji.
Dow Corning® 7093 biały NEUTRALNY Klej silikonowy utwardzany w temperaturze pokojowej   przeznaczony do uszczelniania i klejenia.
Dow Corning® 7094 Jednoskładnikowy neutralny klej silikonowy uszczelniacz do aplikacji wymagających niskiej lepkości.
Dow Corning® 888 -Jednoczęściowy elastyczny uszczelniacz silikonowy do betonu, cementu, poprzecznych dylatacji, pęknięć osiowych.
Dow Corning® 90-006-1 / 2 Dwuskładnikowa guma silikonowa stworzona dla potrzeb przemysłu lotniczego i branż pokrewnych.
Dow Corning® 90-006-2 Dwuskładnikowa guma silikonowa stworzona dla potrzeb przemysłu lotniczego i branż pokrewnych.
Dow Corning® 92-007 Powłoka elastomeru silikonowego przeznaczona do użytku w przemyśle lotniczym, używana do ochrony termicznej.
Dow Corning® 92-009 Powłoka tworząca przezroczystą warstwę gumową. Odporna na wodę, ozon, chemikalia, wilgoć, lód i UV do 260°C.
Dow Corning® 93-006-6 Dwuskładnikowy elastomer silikonowy utwardza w temperaturze pokojowej stosowany w lotnictwie.
Dow Corning® 93-076-1/2 Dwuskładnikowy, tiksotropowy elastomer silikonowy (polimer) dla potrzeb lotnictwa.
Dow Corning® 93-076-2 Dwuskładnikowa, tiksotropowy elastomer silikonowy (polimer).
Dow Corning® 94-003 Elastomer fluorosilikonowy przeznaczony do ochrony różnych części przed rozpuszczalnikami, paliwami i ropą.
Dow Corning® 94-031 Stosuje się jako uszczelniacz rowka zbiorników paliwa samolotów. Uszczelniacz nietwardniejący.
Dow Corning® AP czarny Uniwersalny klej silikonowy- uszczelniacz do formowanych na miejscu uszczelek do sprężarek, przekładni, pomp.
Dow Corning® AP przeźroczysty Uniwersalny klej silikonowy uszczelniacz o dobrej przyczepności - ogólne klejenie i uszczelnianie.
Dow Corning® AP szary Silikon uniwersalny. Klej szczeliwo do sprężarek, przekładni, pomp. Temperatura pracy od -50 °C do +180 °C.
Dow Corning® AP biały Silikon klej uszczelniacz ogólnego przeznaczenia.
Dow Corning® AS 7096 Produkt został wycofany. Zalecana wymiana - DowCorning® AS 7096N.
Dow Corning® AS 7096N Przezroczysty klej silikonowy - uszczelniający do lamp, reflektorów.
Dow Corning® D94-30P Dwuskładnikowy silikonowy elastomer do części samochodowych i przemysłowych w celu utworzenia szczelności.
Dow Corning® D94-45M Dwuskładnikowy silikonowy elastomer na uszczelki do np. obudowa kamery, pompy wodne, moduły ABS i termostaty.
Dow Corning® EA-2626 (+ Q3-3636 Catalyst) samopoziomujący uszczelniacz do materiałów o różnych współczynnikach rozszerzalności cieplnej.
Dow Corning® HM-2500 Silikon neutralny który zapewnia natychmiastową przyczepność i jest przeznaczony do stosowania w zestawie skupisk.
Dow Corning® HM-2510 Uszczelniacz montażowy przeznaczony do stosowania w produkcji i montażu, złożonych urządzeń..
Dow Corning® HM-2520 Szczeliwo silikonowe do uszczelnienia w procesach montażowych. Utwardzane pod wpływem wilgoci.
Dow Corning® Q3-1566 Silikonowy klej uszczelniacz do stosowania w piecach, silnikach i innych urządzeniach grzewczych..
Dow Corning® Q3-3379 Podobne właściwości posiada produkt DowCorning® - Q3-3445.
Dow Corning® Q3-3445 Płynna powłoka elastomerowa do powlekania elementów w przemyśle piekarniczym oraz przemyśle spożywczym.
Dow Corning® Q3-3526 Klej silikonowy szybko utwardzany do materiałów, które mają różne współczynniki rozszerzalności cieplnej.
Dow Corning® Q3-3636 (Base + Catalyst Black) Klej do poliwęglanu, reflektorów, szkła do metalu, szkła, metalu, plastiku.
Dow Corning® Q3-3636 (Base + Catalyst Grey) Dwuskładnikowy klej do klejenia reflektorów, szkła do metalu, szkła, metalu, plastiku.
Dow Corning® Q3-3636 (Base + Catalyst Special Black) Klej do poliwęglanu, reflektorów, szkła do metalu, szkła.
Dow Corning® Q4-2805 Fluoro-silikonowy uszczelniacz odporny na paliwa i oleje. Stosowane jako uszczelniacz do samolotowych zbiorników..
Dow Corning® Q4-2817 Fluoro-silikonowy uszczelniacz do sprzętów pracujących pod wpływem rozpuszczalników, olejów i paliw.

Tagi:

Szczeliwa silikonowe

Uszczelniacz

Silikon sanitarny

Silikon wysokotemperaturowy

Silikon formierski
Dobry silikon
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd