smary rowerowe

Smar do roweru

Smary eLUBE opracowane zostały m.in. do serwisu piast rowerowych, którego obsługa sprowadza się do przynajmniej jednego w ciągu roku przeglądu związanego z demontażem piasty, oceną stopnia zużycia łożyska i nasmarowania.

Odpowiednio wyregulowana piasta powinna kręcić się lekko, ale bez luzów. Jeżeli nie udało się tego uzyskać, to najprawdopodobniej łożyska piasty są już nadmiernie zużyte lub wymagają wyczyszczenia i nasmarowania.

Do smarowania piast najlepiej stosować specjalne smary, które mają mniejszą lepkość od smarów do łożysk samochodowych. Produkty eLUBE w swojej ofercie posiadają smary do roweru wymienione poniżej.

 

Smar Litowy eLUBEkup teraz emoly

Standardowy smar do konserwacji rowerów, którego bazą jest olej mineralny, mydło litowe, dodatki EP, inhibitory korozji, inhibitor adhezji, dodatki uszlachetniające nowej generacji, co pozwala stosować go do łożysk wolnoobrotowych jak i łożysk pracujących z prędkością do 400000 mm/min.

Właściwości smarne  produkt zapewnia w zakresie  temperatur od -25 °C do 120 °C nawet w bardzo wilgotnych i mokrych warunkach a podkreślenia wymagają bardzo dobre właściwości zabezpieczenia przed korozją.

smar litowy do roweru

Fast Grease eLUBE - syntetyczny smar rowerowykup teraz emoly

Syntetyczny profesjonalny smar do rowerów zapewniający długotrwałą i kompletną ochronę przed wilgocią, korozją. Dzięki syntetycznej bazie produkt może być sosowany przy kontakcie z tworzywami i elastomerami i zapobiega korozji galwanicznej.

Stosowany do smarowania łożysk piast, sterów, suportów, oraz tulejek w zawieszeniu.

smar do roweru

Our website is protected by DMC Firewall!