serwis amortyzatora rowerowego

Smary do serwisu amortyzatorów

Serwis amortyzatorów rowerowych to jeden z ważnych elementów w przygotowaniu sprzętu rowerowego do sezonu jak i przed zawodami. Oferujemy środki smarne do serwisu amortyzatora w postaci smaru stałego, olejów oraz preparatów w Sprayu. Poniżej nasze topowe smary do amortyzatora jakie stosują profesjonalne serwisy rowerowe.

 

Fork Grease eLUBE - smar stały do serwisu amortyzatorakup teraz emoly

Fork Grease - smar opracowany do amortyzatora, oringów, tulei stosowanych w sprzęcie rowerowym Skład Fork Grease Hybrid to smar na bazie silikonowej modyfikowanej mydłem litowym tak dobrany, aby nadawał się do smarowania elementów metalowych, gumowych oraz szeregu tworzyw sztucznych. Pozostały skład produktu a zwłaszcza dodatki sprawiają, że smar ma doskonałą odporność na  utlenienie, jest niewrażliwy na wilgoć i czynniki atmosferyczne szczególnie wymywanie przez wodę.

Tagi: smar do amortyzatora, serwis amortyzatora fox, serwis amortyzatora manitou, serwis amortyzatora rock shox, amortyzatory rowerowe naprawa, jak zmiękczyć amortyzator w rowerze, jak odblokować amortyzator w rowerze, piszczy amortyzator w rowerze, smar do amortyzatora sprężynowego, smarowanie goleni amortyzatora, serwis amortyzatora powietrznego.

serwis amortyzatora rowerowego

 

SHOCK eLUBE - preparat w sprayu do amortyzatora i siłownikówkup teraz emoly

Mieszanka syntetycznego i silikonowego oleju przeznaczona do zabezpieczenia goleni amortyzatorów przed korozją, wżerom, przywieraniem brudu i zabezpieczająca elementy uszczelniające przed nadmiernym zużyciem a jednocześnie zapewniająca smarowanym elementom doskonały poślizg co zmniejsza zjawisko tarcia pomiędzy powłoką goleni a uszczelka kurzowarą.

Stosowany do konserwacji amortyzatorów i siłowników, dodatkowo usuwa zabrudzenia sposób nieszkodliwy dla uszczelek.

silikonowy spray do amortyzatora i siłownika

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd