Smary Krytox do ekstremalnych ciśnień

Smary Krytox® do ekstremalnych zastosowań ciśnieniowych

Smary z dodatkiem w oleju, którego nie można zmyć ani pozostawić. Są one używane w warunkach ekstremalnego ciśnienia w celu ochrony sprzętu i zapewnienia dłuższej żywotności komponentów.

Główne aplikacje zastosowań to: Łożyska i elementy łożyskowe

 

Krytox - spis smarów do ekstremalnych ciśnień:

Smar Krytox L-100 AG

Smar Krytox L-100 G Grease

Smar Krytox L-100XP Grease

Smar Krytox L-15 G Grease

Smar Krytox L-150 G Grease

Smar Krytox L-150 XP Grease

Smar Krytox L-220 G Grease

Smar Krytox LUB 51

Smar Krytox LUB 51K 

Smar Krytox NRT 8900 Grease 

Produkt jest czystym, białym smarem na bazie zastrzeżonego preparatu oleju perfluoropolieterowego (PFPE), przeznaczonego do stosowania w środowiskach półprzewodnikowych i lotniczych. Ma lepkość 220 cSt @ 40 stopni C.

Smar Krytox NRT 8904 Grease

Opatentowana formuła oparta przede wszystkim na perfluoropropylopoliolonie o takich samych doskonałych właściwościach termicznych Krytox® i znacznie lepszej lepkości w zakresie temperatur, z lepkością 65 cSt @ 40 stopni C.

Smar Krytox XHT-EP298

Smar został opracowany do zastosowań w wysokich temperaturach, wymagających zarówno wysokiej nośności jak i ochrony antykorozyjnej. Typowe zastosowania obejmują łańcuchy przenośnika, które są poddawane warunkom wilgotnym lub częstym cyklom temperaturowym, które mogą powodować kondensację i rdzewienie. Gatunek ten jest sformułowany z olejem bazowym ISO o wartości 720 i lepkością 256

Smar Krytox XHT-EP299

Został opracowany do zastosowań w wysokich temperaturach, wymagających zarówno wysokiej nośności jak i ochrony antykorozyjnej. Typowe zastosowania obejmują łańcuchy przenośnika, które są poddawane warunkom wilgotnym lub częstym cyklom temperaturowym, które mogą powodować kondensację i rdzewienie. Gatunek ten jest sformułowany z olejem bazowym klasy ISO o wartości 1000 i lepkości 35

Smar Krytox XP-2A3 Grease

Smar Krytox XP-2A4 Grease

Smar Krytox XP-2A4 Grease, Klasa 0

Smar Krytox XP-2A4 Grease, Klasa 00 

Smar Krytox XP-2A5 Grease

Smar Krytox XP-2A6 Grease

Smar Krytox XP-2A7 Grease

Smar Krytox XP-2C5 Grease

Smar charakteryzuje: Długa żywotność, stabilność w wysokiej temperaturze, Odporność na rozdzielanie przy obciążeniu odśrodkowym przy lepkości 160 cSt.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd