Smar do łańcucha rowerowego

Smar do łańcucha rowerowego

kup teraz emoly

 

Dry Lube firmy eLUBE

fioletowy smar do łańcuchaFioletowy syntetyczny suchy smar do łańcucha opracowany do jazdy wyczynowej i amatorskiej w suchych warunkach pogodowych, w grupie HYBRID eLUBE.

 

Wet Lube firmy eLUBE

żółto zielony smar do łańcuchaZielono-żółty syntetyczny smar do łańcucha dla jazd górskich wyczynowych i amatorskich oraz jazdy rowerem podczas deszczu i przepraw wodnych, z serri eLUBE Hybid.

 

Silk Lube firmy eLUBE

Żółty perłowy smar do łańcuchaŻółty do perłowego syntetyczny smar  łańcuchowy do wyczynowej  jazdy charakteryzujący się bardzo małym współczynnikiem tarcia, grupa Hybrid.

 

Micro Lube firmy eLUBE

patynowy smar do łańcuchaPatynowy syntetyczny smar do łańcucha dla szosy i wyścigów górskich stosowany w suchych i mokrych warunkach pogodowych, grupa produktów Hybrid.

 

MoS2 Lube firmy eLUBE

czarny smar do łańcuchaCzarny syntetyczny smar do łańcucha z dwusiarczkiem  molibdenu dedykowany do jazd wyczynowych i zawodów kolarskich, seria Hybrid

 

Winter Lube firmy eLUBE

biały smar do łańcuchaBiały syntetyczny smar do łańcucha przeznaczony do jazd rowerem w zimie odporny na temperatury od -40°C do +20°C . Produkt oferowany z serii HYBRID jako jedyny na rynku wytrzymuje ujemne temperatury i nadaje się do jazdy również w okresie zimowym.

 

SUN Oil firmy eLUBE

czerwony olej do łańcuchaOlej do łańcucha rowerowego na suche warunki pogodowe z serii MINERAL eLUBE, olej wzbogacony specjalnymi dodatkami które również w warunkach wysokiego obciążenia tworzą niezwykle trwałą powłokę smarną.

 

RAIN Oil firmy eLUBE

miodowy olej do łańcuchaEkstremalnie przyczepny Olej do łańcucha na mokre warunki z serii MINERAL eLUBE. Tworzy wodoodporny film smarny gwarantując płynną pracę napędu w warunkach ekstremalnych. 

Our website is protected by DMC Firewall!