czym smarować linki w rowerze

Cabling eLUBE smar do linek i pancerzykup teraz emoly

Linki opancerzone znane również, jako cięgna Bowdena to stalowe linki pracujące w kołnierzu z metalu zabezpieczającym od zewnątrz warstwą ochronną z tworzywa sztucznego. Linka wykonuje w pancerzu ruchy posuwisto zwrotne lub obrotowe i z tego tytułu pomiędzy linką a kołnierzem powinien być mały współczynnik tarcia a spoiwo, które ochrania linkę wewnątrz winno zabezpieczać ją od korozji, zabrudzeń, wody.

Smar do linek i pancerzy Cabling eLUBE to czerwona płynna mieszanka silikonowo teflonowa wzbogacona środkami smarnymi typu nieorganicznego oraz dodatkami antykorozyjnymi i wypierającymi wodę. Tak zaprojektowany środek smarny jest odporny na chemikalia, oleje mineralne, wodę i wysoką temperaturę, który charakteryzuje się bardzo długą żywotnością, która obliczona jest na cały okres eksploatacji linki Płynny i mocno przyczepny smar jest łatwy w użyciu i nie ulega wyschnięciu a zapewnia smarowanie linki mimo kurzu i wody, które mogą się dostać do elementów pancerza. Zalecana temperatura pracy smaru to -40 ºC do + 100ºC, która pozwala stosować produkt do smarowania linek sprzęgła, gazu, przerzutki lub hamulca.

Bardzo mały współczynnik tarcia, który jest efektem posmarowania produktem eLUBE Hybrid Cabling sprawia, że czerwony płynny smar można stosować we wszystkich typach linek przenoszących zarówno ruch obrotowy jak i ruch posuwisty i całkowicie zapobiega zacięciu i zakleszczeniu linki oraz zapewnia poślizg między płytkami i elementami gumowo-plastikowymi.

Podstawowe dane techniczne pobrane z karty charakterystyki produktu

  • Gęstość w temperaturze 20 ° C- 1,3 g/ml
  • Zalecany zakres temperatur pracy - 40 do +100° C
  • Penetracja po ugniataniu -  320
  • Opakowania: 25 ml, 30 ml, 50 ml

Trwałość i magazynowanie: przy przechowywaniu produktu w zamkniętych oryginalnie opakowaniach i chłodnym miejscu do +25 ºC okres trwałości wynosi 42 miesięcy od daty produkcji.

Tagi: pancerz linki przerzutki, smar do linki hamulcowej, czym smarować linki w pancerzu, czym smarować linki w rowerze, czym smarować linki w motocyklu, preparat do smarowania linek, smarowanie linek przerzutek, smarowanie linek motocykla żużlowego.

czym smarować linki w rowerze

Our website is protected by DMC Firewall!