Rozpuszczalniki i środki czyszczące Krytox

Rozpuszczalniki i środki czyszczące

Specjalistyczne płyny do usuwania smarów Krytox

 

HC Cleaner - starannie wyważona mieszanina współrozpuszczalników do mycia Krytox ™ i węglowodorów smarów i konserwantów z powierzchni

Rozpuszczalnik PFPE - specjalnie zaprojektowany do rozpuszczania olejów i smarów PFPE

 

Vertrel ™ XF Special Fluid - specjalistyczny płyn do smarów i olejów PFPE (na bazie perfluoropolieterów)

Oleje i smary fluorowane Krytox ™ są odporne na większość popularnych rozpuszczalników organicznych. Z powodu tej odporności, czyszczenie smarów Krytox ™ i innych olejów i smarów PFPE wymaga specjalnych rozpuszczalników, które są nieskuteczne w przypadku smarów na bazie węglowodorów i konserwantów.

Aby zwiększyć skuteczność czyszczenia, szczotkowanie lub wycieranie szmatami znacznie przyspieszy proces czyszczenia, a gdy to możliwe, zanurzenie w myjce ultradźwiękowej pomoże w czyszczeniu łożysk i innych części z trudno dostępnymi zagłębieniami.

Płyn specjalny Vertrel ™ MCA Plus

Olej specjalistyczny Vertrel ™ MCA Plus jest unikalnym środkiem czyszczącym opracowanym do zastosowań, w których pożądane jest jednoczesne usuwanie zarówno PFPE, jak i smarów węglowodorowych. Jest to starannie wyważona mieszanina współrozpuszczalników, która powinna być skuteczna w czyszczeniu większości smarów i konserwantów z części i obudów.

Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji czyszczenia, czyszczenie lub wycieranie szmatami znacznie przyspieszy proces czyszczenia. Wycieranie części tak czystych, jak to możliwe przed nałożeniem specjalnego płynu Vertrel ™ MCA Plus zminimalizuje ilość użytego płynu.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!