FOODLUBE smary spożywcze Rocol

Smary Spożywcze serii FOODLUBE firmy Rocol

kup teraz emoly

Rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłu spożywczego i napojów.
Gama produktów ROCOL FOODLUBE zapewnia zaawansowane technicznie smary do wszystkich sektorów przemysłu spożywczego i napojów; Napoje, piekarnia, mięso, nabiał, owoce i warzywa oraz słodycze.

Opracowane rozwiązania, które spełniają specyficzne potrzeby naszych klientów w tych sektorach. Od roztworów rozpuszczających cukier do słodyczy, po wysokotemperaturowe oleje łańcuchowe dla piekarni

 ROCOL FOOD H1 3H

Zgodność z audytem spożywczym (więcej na temat >>>)

Uznany na całym świecie certyfikat ISO 21469: 2006 stanowi ważne pole dla audytorów, ponieważ zapewnia wiarygodne, niezależne zapewnienie, że wszystkie produkty ROCOL są sformułowane, wyprodukowane i dostarczone higienicznie i bezpiecznie.

Dla każdego producenta żywności i napojów używającego smarów FOODLUBE, zwłaszcza tych, którzy są uzależnieni od wiodących sprzedawców detalicznych dzięki długoterminowym umowom, stanowi to ważny pierwszy krok w kierunku zgodności wymagań z główną Europejską Inspekcją Bezpieczeństwa Żywności i audytem British Retail Consortium.

Produkty z asortymentu FOODLUBE są już zarejestrowane w NSF-H1, które określają wymagania higieniczne dotyczące formułowania, stosowania i obchodzenia się ze środkami smarnymi, które mogą przypadkowo wejść w kontakt z produktami podczas produkcji.

 

ROCOL oferuje smary Purol NSF H1 - 3H do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Purol NSF H1 - 3H do bezpośredniego kontaktu z żywnością >>>

 

Zmniejsz ryzyko skażenia plastikiem dzięki DETEX®

Wychodząc na przeciw coraz bardziej rygorystycznym normom regulacyjnym dotyczącym żywności, rosnącej globalizacji łańcuchów dostaw i zwiększonym możliwościom testowania, opracowaliśmy DETEX; plastikowe elementy uruchamiające i nasadki do wykrywania wszystkich naszych aerozoli i wkładów do żywności.

Zmniejszają one ryzyko zanieczyszczenia. Pomagaja uniknąć kosztownego wycofywania produktów. Chroni reputację klientów.

 

 

Branża spożywcza Napoje

Przemysł napojów ma wiele wymagających i szybkich zastosowań. FOODLUBE Seamer Oil 150 został zaprojektowany i przetestowany w przemyśle, aby zapewnić maksymalną żywotność sprzętu w połączeniu z przestrzeganiem bezpieczeństwa żywności. FOODLUBE Extreme przeszedł również rygorystyczne testy w pozornych głowicach, aby znacząco poprawić żywotność rolek o 60%.

 

Sektor spożywczy Piekarnie

ROCOL rozumie ograniczenia i problemy produkcyjne w nowoczesnych piekarniach. Nasza gama produktów FOODLUBE utrzymuje smary suchej powłoki w celu przezwyciężenia takich problemów. Smary łańcuchowe Hi-Temperature firmy Bakerlube zostały zaprojektowane dla przemysłu piekarniczego, aby sprostać wymagającym warunkom występującym we wszystkich piekarniach z produktami zdolnymi do pracy w temperaturze do 550 stopni C.

Firma ROCOL opracowała niedawno następną generację smarowania łańcuchów do pieca łańcuchowego - FOODLUBE XT Chain Fluid. Wysokotemperaturowy olej łańcuchowy NSF H1 na bazie estrów do stosowania w łańcuchach piekarników i suszarek pracujących w temperaturach do 280 ° C.

 

Mięso - sektor spożywczy

Wymagające przepisy prawne nakazują pełną zgodność wszystkich środków smarnych stosowanych w obszarach produkcji mięsa. ROCOL odpowiada na to zapotrzebowanie, tworząc smar NSF H1-3H PUROL i płyn PUROL, który może wejść w bezpośredni kontakt z mięsem.

Opracowany w odpowiedzi na opinie inżynierów i coraz bardziej rygorystyczne wymagania audytorów z największych supermarketów, Europejskiej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności (EFSIS) i British Retail Consortium (BRC), Smar PUROL jest wysokiej jakości smarem klasy spożywczej, który działa również jako środek antyadhezyjny do stosowania w częściach maszyn do przetwarzania mięsa, które mają bezpośredni kontakt z żywnością - takich jak ostrza, prowadnice, łożyska i uszczelki na płytkach do mielenia mięsa, mikserach i krajalnicach.

Przeczytaj więcej o PUROL

 

Mleczarnie

Zrozumienie procesu jest sposobem opracowywania produktów przez ROCOL. Stwierdzono problemy z homogenizatorami emulgującymi oleje w zastosowaniu znacznie skracające ich żywotność. ROCOL opracował oleje RAPID Demulse, aby szybko zdemulgować z wody, umożliwiając w ten sposób odprowadzenie nadmiaru wody i wydłużenie żywotności oleju.

 

Owoce i warzywa

Przemysł owocowo-warzywny jest miejscem, w którym maszyny myją się stale, tworząc problem smarowania. Aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie tej branży, firma ROCOL opracowała smar do łożysk NSF H1 o nazwie FOODLUBE Extreme, aby wytrzymać ekstremalne warunki, takie jak procesy owoców i warzyw.

 

Cukiernie

Firma ROCOL dostosowała swoje bezpieczne dla żywności środki smarne, aby sprostać problemom napotykanym przez producentów wyrobów cukierniczych. Przykładowo, płyn rozpuszczający cukier FOODLUBE, który skutecznie usuwa nagromadzenie cukrów, proszków i pomadek z maszyn w obszarach produkcyjnych, jest w 100% zgodny z audytem dzięki rejestracji NSF-H1.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd